LOGO

Webový portál Stavebníctvo a bývanie

Posted by admin on April - 11 - 2012

Cementové stierky sa tešia stále väčšej obľube, a to nie len vzhľadom na vysokú životnosť, ale aj pre veľkú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Doby, keď sa používali výlučne v priemyselných objektoch, sú už za nami a dnes sú vyhľadávaným artiklom moderných domácností. Čítať celý článok.

Mesačník Rodinný dom 3/2011

Posted by admin on March - 28 - 2011

Čitatelia mesačníka Rodinný dom sa môžu v jeho marcovom čísle na strane trinásť dočítať o našom Klientskom centre.  Naše Klientské centrum je predstavené ako najväčšia a najrozsiahlejšia prezentácia produktov QUICK-STEP a PANDOMO na Slovensku a teší sa na svojich zákazníkov.

Časopis Eurostav 3/2011

Posted by admin on March - 22 - 2011

Časopis Eurostav je odborným recenzovaným časopisom pre oblasť stavebníctva a architektúry, ktorý vychádza na slovenskom mediálnom trhu periodík už pätnásť rokov. Časopis Eurostav nie je voľne v predaji, ale je v náklade 6 000 ks zasielaný priamo predplatiteľom (projektanti, architekti, stavební podnikatelia, manažéri v stavebných firmách, investori, výrobcovia stavebných materiálov, pedagógovia a študenti stavebných a architektonických škôl). Tento časopis pozýva tiež odborníkov do nášho Klientského centra.

Odborný mesačník Arch 3/2011

Posted by admin on March - 22 - 2011

Odborný mesačník Arch vo svojom čísle 3/2011 informuje svojich čitateľov v rubrike „Novinky pre architektov a projektantov“ o otvorení Klientského centra. Nechajte si poradiť a navštívte nás. Časopis je v predaji od 17.3.2011.

Mesačník o bývaní Môj dom 3/2011

Posted by admin on March - 11 - 2011

Aj mesačník o bývaní Môj dom vo svojom marcovom čísle na strane 74 pozýva do nášho Klientského centra. Interiérové inšpirácie pre kreatívnych – znie názov článku. “V známom bratislavskom centre R1 na Rožňavskej ulici otvorili vo februári Klientské centrum s Najširšou ponukou podláh belgickej značky Quick-Step a unikátneho materiálu na podlahy, steny a stropy nemeckej značky Pandomo na Slovensku. Aby ste si vedeli urobiť čo najpresnejšiu predstavu o svojom interiéri  [ Read More ]

Rytmus života číslo 11/2011

Posted by admin on March - 11 - 2011

Tip pre čitateľov časopisu Rytmus života číslo 11/2011 na strane č. 25.  Osloví vás článok s názvom – Všetky druhy podlahy na jednom mieste.  “Chystáte sa na renováciu podlahy? Túžite vybrať si kvalitnú a peknú podlahu, no neviete sa zorientovať v širokej ponuke na trhu? Pomôžu vám v novom centre. Klientské centrum Quick-Step & Pandomo slúži od začiatku februára každému, kto si chce pomocou odborníka vybrať nový laminát alebo parkety.  [ Read More ]

Časopis Stavebníctvo a bývanie 3/2011

Posted by admin on March - 10 - 2011

Časopis Stavebníctvo a bývanie vo svojom čísle 3/2011 v rubrike „Bývanie / aktuálne“ pozýva svojich čitateľov do novootvoreného Klientského centra Quick-Step & Pandomo. “Pandomo je originálne tým, že vďaka jeho štruktúre je dokonca možné modelovať na jeho povrchu vzory a obrazce, ktoré zo stien aj vystúpiť.”

Luxusný dizajnový mesačník o bývaní H.O.M.i.E 3/2011

Posted by admin on March - 10 - 2011

Marcové číslo luxusného dizajnového mesačníka o bývaní H.O.M.i.E. na strane 26 pozýva svojich čitateľov do nášho novootvoreného Klientského centra Quick-Step & Pandomo. Viac tu: http://viewer.dialogperfect.de/6089/HSK0311.html

Copyright © 2005 - 2024 PANDOMO.SK - NOVÉ DIMENZIE PRE ELEGANCIU.
Web site powered by WordPress. Designed by branor.
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Slider